Крим залишився без світла (оновлюється)

Найбільші міста анексованого Росією Криму сьогодні, 28 липня, залишилися без електрики. Світла немає в Сімферополі та  Сімферопольському районі, Ялті, Феодосії, Судаку, Керчі, Бахчисарайському районі й інших населених пунктах. За даними місцевих чиновників, спрацювання протиаварійної автоматики призвело до відключення всіх чотирьох гілок енергомосту до Криму.

Причиною аварійного відключення стала аномально висока температура повітря в Південно-Західному енергорайоні Краснодарського краю. Уточнюється, що аномальна спека призвела до погашення ліній електропередачі в 220 кВ.

Зараз тривають роботи по підключенню повітряних ліній, російська окупаційна влада обіцяє відновити електропостачання півострова у повному обсязі до кінця дня.

З Сімферополя повідомляють, що на вулицях відключені світлофори. Це створює проблеми як автомобілістам, так і пішоходам. Продовольчі магазини закриті, вимкнулися банкомати та термінали для оплати. Адміністративні будівлі продовжують роботу за рахунок потужних генераторів.

У місті стоять тролейбуси. Не ходять тролейбуси і по трасі між Сімферополем і Ялтою, пасажирів перевозять в основному маршрутні таксі та автобуси.

Мобільні оператори Криму перейшли на автономні генератори і працюють у штатному режимі.

Найважливіші соціальні об’єкти підключають до резервних джерел живлення, тож відключення електроенергії поки що не позначилося на роботі лікарень, системи ЖКГ, аеропорту в Сімферополі та Керченської поромної переправи.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + seven =