Радикали помстилися організатору атак на директора Українського інституту нацпам’яті (+відео)

Члени радикальної організації C14 розшукали організатора нападу на директора Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича. Задля цього оголосили винагороду за інформацію про ватажка сепаратистського формування, яке називає себе “Славянская стража”. Ним виявився Дмитро Петрук, який зізнався, що отримав за провокації гроші з Росії – 3 тисячі доларів.

“Петрук та його найманці на собі відчули наслідки від російських грошей. Більшість з них витрачені на лікування. Організатор на тривалий час був вимушений покинути місто та переховуватись. Але від болючих уроків патріотизму не втечеш. На примітку майбутнім найманцям сепаратистських замовлень. Неважливо скільки пройде часу. Місяць, півроку, рік чи більше. Кожного буде знайдено та покарано. С14 гарантує”, – написав у Фейсбуку член C14 Сергій Мазур.

https://www.youtube.com/watch?v=T2_6O3-a0XY

Нагадаємо, 16 лютого двері Українського інституту національної пам’яті облили кров’ю. Тоді біля входу залишили наклейки з написом “Славянская стража”. Того ж дня група молодиків напала на Володимира В’ятровича біля інформагентства “Укрінформ”, де він мав звітувати про рік роботи свого інституту. В’ятрович тоді не постраждав. А в ніч на 1 березня підпалили двері інституту. За кілька днів під двері інституту підкинули “похоронний» вінок з іменем В’ятровича.

Український інститут національної пам’яті є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері відновлення та збереження національної пам’яті. Серед його завдань – вивчення історії українського державотворення, відновлення державності та поширення відповідної інформації в Україні та світі.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + one =