Горбатий кит врятував людину від акули (+відео)

Горбатий кит захистив від нападу акули біолога Нен Хаузер неподалік островів Кука.

Біолог і захисниця китів 63-річна Нен Хаузер пірнала біля островів Кука, щоб поспілкуватися з горбатим китом, коли поруч з ними раптово з’явилася акула. Спочатку жінка побачила лише силует і подумала, що це ще один кит, тож вона не звернула на нього уваги, повідомляє Daily Mirror.

У цей момент кит, який мирно плавав навколо Хаузер, почав дивно поводитися. Він штовхав біолога до поверхні та прикривав жінку своїм плавцем. Спочатку біолог не могла зрозуміти причин зміни поведінки кита і навіть припускала, що морський велет хоче скалічити її.

«Я не розуміла, що відбувається, кит наблизився до мене і не припиняв штовхати мене протягом 10 хвилин. Я провела поруч з цими тваринами 28 років і ніколи не зустрічала кита, який би так наполегливо наближався до людини. Він намагався посадити мене собі на голову і спину, а також заховати мене під своїм величезним плавцем», – розповіла біолог.

Через деякий час Хаузер помітила, що інший так званий кит, який плив за ними, рухає хвостом не вгору-вниз, а з боку в бік. У цей момент біолог зрозуміла, що горбатий кит просто намагався захистити її від акули. Коли Хаузер повернулася на човен, вона побачила, що кит також сплив за нею, щоб переконатися в її безпеці.

Хаузер розповіла, що не раз чула про подібну поведінку горбатих китів, які захищають дрібніших побратимів, тюленів і дельфінів, іноді ризикуючи власним життям. Проте вона ніколи не стикалася з тим, щоб горбатий кит захищав людей.

Фото: Caters News Agency

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + eleven =