Газовий апокаліпсис у США (+відео)

Американський штат Массачусетс сколихнуло близько 40 вибухів, які сталися внаслідок витоку газу в житлових будинках

Усім мешканцям міст Лоренс і Андовер, що на північ від Бостона, підключеним до газової мережі, поліція запропонувала полишити домівки, передає NEWSru.com. Також їм не рекомендується користуватися електрикою, і навіть мобільниками, аби не спричинити пожеж (утім, місцева електрична компанія вже знеструмила мережу).

Сьогодні скасовано заняття в місцевих школах, а деякі з них стали притулком для людей, чиї домівки поруйновано вибухами.

У результаті вибухів і пожеж загинула щонайменше одна людина: 18-річний Леонель Робсон, на машину якого впав димар після вибуху в будинку. Центральна лікарня Лоренса прийняла 12 потерпілих.

У поліції Андовера заявили, що загалом зафіксовано 35 пожеж у житлових будинках. 18 із них горіли водночас, тож пожежників і рятувальників катастрофічно бракувало.

За попередніми даними, катастрофа сталася через неполадки в мережі газової компанії Columbia Gas. На цьому тижні вона повідомляла про проблеми у зв’язку з підвищенням тиску в трубопроводах і планувала розпочати 13 вересня модернізацію газових ліній по всьому штату. Чи пов’язані ці роботи з інцидентом, з’ясовує слідство.

Фото apnews.com

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × five =