Ліквідувати смітники на Київщині допоможуть поляки

Європейський лідер з будівництва сміттєспалювальних заводів, зокрема в Німеччині, польська компанія Falubaz Polska в Київській облдержадміністрації представила проект будівництва такого підприємства на Київщині.

Очільник Київської області Олександр Горган, як повідомляє портал КОДА, вважає, що переробка твердих побутових відходів є сьогодні одним з головних завдань.

Фахівці столичної області розробили Концепцію впровадження сучасної системи робіт з утилізації побутових відходів. У ній зокрема йдеться про основні недоліки роботи з відходами на Київщині.

Тож і покладають великі надії на закордонних інвесторів.

Презентований польською компанією проект працюватиме за німецькими екологічними стандартами. Планується, що його потужність становитиме близько 500 тисяч тонн сміття на рік.

Польський інвестор висунув свої умови. Серед головних — довгострокова угода про постачання сміття. Під час зустрічі з інвестором домовлено включити представника від Falubaz Polska до складу робочої групи з вивчення питання будівництва на Київщині сміттєпереробного заводу.

Підготувала Алла ТОПЧІЙ

Матеріал на цю тему читайте тут

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =