Дмитро Павличко просить Порошенка негайно провести референдум щодо НАТО

Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, Герой України, поет Дмитро Павличко вважає, що наша влада не повинна ловити кожне слово президента США чи німецького канцлера

“Грім у січні”. Таку назву має нова книга поезій знаного майстра слова Дмитра Павличка. 13 січня автор зустрівся з шанувальниками своєї творчості у столичній книгарні “Є”. Читав вірші, відповідав на запитання. “Український репортер” поцікавився у Дмитра Васильовича, як саме наша держава, на його думку, має діяти під час російської агресії?

– У мене є дуже простий рецепт, – говорить Дмитро Васильович. – Влада і суспільство повинні бути у стані великої довіри. Щоб “нагорі” не було людей, які хочуть обніматися із старшим братом. Сьогодні розвивається наше військо з великою швидкістю, але все ж оглядаються, що скаже Трамп, а що скаже Меркель, а що скаже Олланд чи ще хтось.

Найважливіше: маємо уповати тільки на власні сили! І ми це фактично робимо. Ми зупинили агресора. Сьогодні ми фактично є натівською державою. Захищаємо – своєю кров’ю, зброєю – Польщу, Словаччину, Угорщину, Чехію, увесь європейський фланг.

Звертаюся до Президента Порошенка: нам треба негайно провести референдум в Україні щодо НАТО і подати заяву про вступ до альянсу. Мусимо мати міцних союзників. Але найбільшим союзником є сам український народ.

На фото:Дмитро Павличко

Світлана КОВАЛЬОВА

Фото Ігоря ІВАРОВСЬКОГО

Редакція

Редакція “Українського репортера”