Чудовиська з оканських глибин: “глобстер” і гігантський підводний тарган

На узбережжі Філіппін неподалік міста Сан-Антоніо хвилею викинуло “волохате морське чудовисько” або ж “глобстера” – біомасу, яка не нагадує жодне відоме створіння.

Шестиметрового білого монстра, вкритого чимось, що нагадує волосся, знайшли місцеві жителі. Експерти-біологи, які приїхали подивитися на “чудовисько” з морських глибин, відзначають надзвичайно огидний запах від нього.

Дослідники припускають, що мають справу з деформованим китом, але говорити про це з впевненістю можна буде лише після отримання результатів аналізів.

Аналогічне створіння, яке викинуло на берег у лютому 2017 року, спочатку вважали дюгонем, але потім виявилось, що це кит. “Волоссям” виявились м’язові волокна на пізній стадії розкладу.

Місцеві жителі впевнені: глобстер – це ознака чогось жахливого. На їхню думку, його поява свідчить про наближення землетрусу.

Чудовиська з оканських глибин: "глобстер" і гігантський підводний тарган

Ще одне цікаве створіння подарувала науці експедиція з вивчення біорізноманіття на дні Індійського океану біля південної частини острова Ява, яку організував Національний університет Сінгапура й Індонезійський інститут наук.

Вченим вдалося знайти масу нових видів мешканців океанського дна, однак головним “трофеєм” став гігантський “глибоководний тарган” (лат. Saduria entomon) –  бентична ізопода. Подібна істота такого розміру вченим ніколи раніше не зустрічалась.

Чудовиська з оканських глибин: "глобстер" і гігантський підводний тарган

Фото Viral Press

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =