Boston Dynamics показала, як бігає робот Atlas (+відео)

Людиноподібний робот Atlas від американо-японської компанії Boston Dynamics тепер вміє не лише застрибувати на перепони і робити заднє сальто, а й швидко бігати.

Нове відео з роботом, який  бігає по парку і перестрибує через колоду, опубліковано на офіційному YouTube-каналі Boston Dynamics.

У лютому 2016 року Boston Dynamics вперше показали, як Atlas пересувається не в штучному середовищі, а на природі. Тоді робот гуляв по засніженому лісу. Почувався він досить невпевнено – час від часу затинався й іноді втрачав рівновагу.

Американська інженерна компанія Boston Dynamics, яка працює в галузі робототехніки з 1992 року, виробляє одних з найкращих роботів у світі, в її портфоліо такі машини, як BigDog, Atlas, Spot і Handle.

Їхня особливість – надзвичайна механічна досконалість, роботи відрізняються високою рухливістю, координацією рухів і здатністю проводити тонкі високоточні маніпуляції.

У 2013 році Boston Dynamics викупила корпорація Google, яка пізніше змінила назву на Alphabet.

У червні 2017 року Alphabet продала Boston Dynamics японському концерну SoftBank. Сума угоди не розголошується. Також SoftBank викупив у Alphabet японського виробника гуманоїдних роботів Schaft – виробника гуманоїдних двоногих роботів. Компанію створила JSK Robotics Laboratory разом з Університетом Токіо.

SoftBank – одна з найбільших у Японії телекомунікаційних і медіакорпорацій. Станом на 2015 рік її активи оцінювались у $168,8 млрд. Засновник SoftBank Масайосі Сон у травні 2017 року оголосив про створення фонду Vision, обсягом $93 млрд, які будуть інвестуватися у розвиток технологій, насамперед у робототехніку і створення штучного інтелекту.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 1 =