Безпородні барбоси похвалилися на всю Україну (+фото)

Суботнього вихідного дня, 9 вересня, у Національному експоцентрі України було багато безпородних собак. Зібрала їх з усіх куточків України на 10-ту ювілейну виставку “Кубок Барбоса-2017” Молодіжна ліга захисту тварин.

Пухнастики змагалися у трьох номінаціях – “Міні” (для маленьких собак), “Золота середина” (для середніх) і “Богатир” (для великих).

Як розповіла журналістам президент Ліги Ірина Терещенко, якщо на виставках породистих тварин беруть до уваги їхній екстер`єр, тобто зовнішній вигляд, то барбосів і барбосиків оцінювали лише за вміння і навички. Безпородні собаки на виставці і танцювали, і стрибали, і “співали”, виконували різноманітні акробатичні викрутаси не гірше за їхніх елітних родичів.

Свято проходило в атмосфері доброти і любові. А головною метою його, за словами організаторів виставки, було привернути увагу до проблем безпритульних тварин, показати, що брати наші менші потребують уваги і допомоги.

Під час “Кубка Барбоса-2017” учасники і гості свята людей і собак могли відвідати фотовиставку, побувати на благодійному ярмарку, безкоштовно отримати консультацію ветеринара, діти — взяти участь у цікавих конкурсах та іграх.

На виставці безпородних собак відбулася також акція “Це тобі, Барбосе”. Всі небайдужі громадяни приносили для братів своїх менших подарунки — килимки, на яких собаки могли комфортно спочивати, іграшки, корми і медикаменти, посуд. Все це буде передано організаторами виставки у притулки для бездомних собак і котів.

Нагадуємо, Молодіжна ліга захисту тварин є неприбутковою, волонтерською громадською організацією, яка діє на території Києва і Київської області і має на меті виховувати відповідальне і гуманне ставлення людей до їхніх менших братів.

Фото Олексія ІВАНОВА

Алла ТОПЧІЙ

Журналіст “Українського репортера”