«Авто Євро Сила» пікетувала уряд Гройсмана

Активісти відомого громадського руху «Авто Євро Сила» на столичній вулиці Грушевського пікетували Кабінет Міністрів України. Вони приїхали до урядової будівлі з різних міст, розпочавши акцію протесту гучними звуковими сигналами та розгорнувши плакати з головною вимогою – не допустити подорожчання палива.

До протесту спонукала інформація, що, починаючи з травня 2018 року, в країні можуть підвищити ціни на пальне на 40 відсотків. Таким чином, олігархи підготували весняний «сюрприз» народові.

«Авто Євро Сила» передала свої вимоги прем’єр-міністру Володимиру Гройсману. Того ж дня стало відомо, що керівник уряду також виступає проти зростання цін на пальне.

«Проміжна перемога!» – написали у Фейсбуку активісти, почувши думку Володимира Гройсмана. Водночас вони будуть уважно слідкувати, чи справді буде уряд рішучим та послідовним у цьому питанні.

«Авто Євро Сила» пікетувала уряд Гройсмана

Активісти громадського руху «Авто Євро Сила» 18 квітня пікетували Кабінет Міністрів України. Вони приїхали до урядової будівлі з різних міст, розпочавши акцію протесту гучними звуковими сигналами та розгорнувши плакати з головною вимогою – не допустити подорожчання палива.Відеоопераор Євгеній Майоров

Опубліковано Український репортер Середа, 18 квітня 2018 р.

Інформація з офіційного сайту Кабміну

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду заявив:

«Питання ціни на паливо. Знову розпочинається турбулентність, якісь віщуни розповідають про якісь рішення щодо зростання цін. Хочу запевнити – жодного рішення не буде прийнято, яке може спричинити монополізацію, зговори та підвищення цін на паливо, – сказав Володимир Гройсман. – Всі намагання створення штучних монополій – неприйнятні. Всі рішення Уряду будуть чесними і в інтересах громадян».

Глава уяду підкреслив, що доступ до недорогих нафтопродуктів має отримати кожен український водій. А для цього потрібно не тільки аналізувати стан справ на ринку, а й розвивати власне виробництво продуктів. «Питання опрацьовується першим віце-прем’єр-міністром (Степаном Кубівим). Він розуміє проблематику, – сказав керівник уряду. – Модернізуємо країну і приймаємо рішення, які дозволяють бути сильнішими».

«Якщо нас обманули – буде жорстка акція протесту в кожній області України», – пообіцяла «Авто Євро Сила».

Фото Євгенія МАЙОРОВА

Відео на цю тему:

Так починалось пікетування початку засідання Уряду, де могли прийняти рішення щодо підвищення цін на пальне на 40% починаючи з травня 2018 року—Разом захищаємо права українців!!!

Опубліковано Авто Евро Сила Середа, 18 квітня 2018 р.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 8 =