Абсолютний рекорд: за рік велосипедистів у Києві побільшало на третину

На 20 пунктах спостереження (основні перехрестя столиці) Асоціація велосипедистів Києва налічила 2918 велосипедистів у будній день та 2854 – у вихідний.

У порівнянні з минулим роком перший показник зріс на 40% (торік – 2082), другий – на 32% (2157).

«40% приросту – це абсолютний рекорд для буднього дня та рекорд приросту за п’ять років підрахунку велосипедистів у Києві, – коментують ці цифри в Асоціації велосипедистів Києва. – Таке зростання нас дуже тішить, ми впевнені, що цьому сприяє наша робота, а також активність усіх велоініціатив столиці».

Цікаво, що в будній день переважну більшість велосипедистів становили чоловіки – 86% (тобто жінки – лише 14%). У вихідний представниць ніжної статі традиційно побільшало – до 21%

Найбільше жінок на велосипедах було помічено на Троєщинському маршруті – перехрестям Сабурова/Бальзака за дві вечірні години буднього дня проїхали 74 пані.

До речі, саме цей район, а також Північний міст є найпопулярнішими серед велосипедистів. А найменше любителів двоколісних поїздок виявилося на площі Слави і на перехрестях: Саксаганського та Льва Толстого, Малевича та Федорова, Кирилівської та Юрківської.

Як зазначають в Асоціації, більшість київських ентузіастів віддає перевагу гірським велосипедам (МТБ), на другому місці за популярністю – шосейники. Що ж до одягу, то однаковою мірою їздять і в спортивній формі, і в звичайному вбранні.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − one =