2 травня в Одесі затримали 14 осіб – МВС

У третю річницю трагедії 2 травня в Одесі затримали 14 осіб. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. Відносно чотирьох з них складені адмінпротоколи. У одного із затриманих виявили холодну зброю, ще у двох – наркотичні речовини, за цими фактами вирішується питання про початок кримінальних проваджень.

Голова Одеської обласної адміністрації Максим Степанов повідомив, що посилений режим несення служби в Одесі триватиме до 17 травня.

Додамо, що третю річницю трагедії 2 травня на Куликовому полі та в Будинку профспілок Одеса провела нервово, однак без жертв і великих провокацій. Жалобні заходи на Куликовому полі відбулися з уже традиційним телефонним “мінуванням” (двічі) і за участі практично всіх силових відомств. Дрібні інциденти правоохоронці суворо присікали.

Варто додати, що 2 травня СБУ допитала трьох депутатів Одеської облради – Віктора Баранського, Віталія Саутенкова і Олександра Адзеленка. СБУ також провела обшук у будинку ще одного депутата від “Опозиційного блоку” Сергія Червакова.

Нагадаємо, що 2 травня 2014 року в Будинку профспілок загинули 42 людини. Винних правоохоронці і досі не назвали.

Фото Архип Верещагин/ТАСС

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 15 =