Збірна України гратиме у другому дивізіоні Ліги Націй

Після завершення відбіркових матчів на ЧС-2018 стало відомо про склад усіх дивізіонів Ліги Націй – новоствореного турніру для національних збірних, який стартує за рік.

Дивізіон А: Німеччина, Португалія, Іспанія, Бельгія, Англія, Франція, Швейцарія, Італія, Польща, Ісландія, Хорватія і Нідерланди. Дивізіон складатиметься з чотирьох груп по три команди.

Дивізіон B: Австрія, Уельс, Росія, Словаччина, Україна, Ірландія, Швеція, Північна Ірландія, Данія, Боснія і Герцеговина, Чехія і Туреччина. У дивізіоні також буде чотири групи по три команди.

Дивізіон С: Румунія, Шотландія, Словенія, Угорщина, Сербія, Албанія, Норвегія, Греція, Чорногорія, Ізраїль, Болгарія, Фінляндія, Кіпр, Естонія і Литва. У цьому дивізіоні буде одна група з трьох команд, а також три групи – з чотирьох.

Дивізіон D: Азербайджан, Македонія, Грузія, Білорусь, Вірменія, Фарерські острови, Латвія, Люксембург, Казахстан, Молдова, Ліхтенштейн, Мальта, Косово, Андорра, Сан-Марино і Гібралтар. У дивізіоні буде чотири групи по чотири команди.

Нагадаємо, матчі Ліги Націй покликані замінити товариські ігри збірних офіційними поєдинками. За задумом УЄФА, новий турнір дозволить командам розвиватися у боротьбі із собі рівними, а не слабшими суперниками. Важливо, що Ліга Націй відбуватиметься паралельно відбірковим турнірам до чемпіонатів світу та Європи.

Підготував Ярослав ТИМОШИК

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − three =