«Ювентус» перемагає «Порту», «Севілья» сильніша за англійців

Огляд футбольних матчів Ліги чемпіонів

Порту» – «Ювентус» 0:2

Результат цього поєдинку визначило вміння головного тренера «Юве» Масімільяно Аллегрі відчувати гру, вчасно зробити заміни, які підсилять команду. Обидва голи «Ювентуса» забили гравці, які вийшли на заміну і лише кілька хвилин перебували на полі. Спочатку Пьяца сильним ударом поцілив у нижній кут, а згодом Алвес технічно прийняв флангову передачу на груди і другим дотиком, в падінні відправив м’яч у сітку воріт Касільяса. До того як забити Пьяца зіграв всього 5 хвилин, а Алвес, взагалі, одну. Що і не кажіть, а Аллегрі відмінно відчуває свою команду.

За негативний результат у домашньому поєдинку «Порту» повинен «подякувати» своєму захиснику Теллесу, який примудрився за дві хвилини отримати дві жовті картки. Гравець зробив два жорстких, грубих, абсолютно непотрібних підкати і достроково закінчив гру. Зрозуміло, що вдесятьох господарі фактично не мали шансів у грі проти добре організованого суперника. До честі гравців «Порту» вони тривалий час досить вміло оборонялися в меншості і були близькими, аби виконати головне завдання на матч – не пропустити. Потім Аллегрі зробив свої геніальні заміни і для господарів все пішло шкереберть.

«Ювентус» переміг по грі . Навіть коли команди були у рівних складах перевага італійців була суттєвою. Наприклад до 30-ї хвилини «Юве» мав тотальну перевагу у контролі м’яча (76% проти 24%) та ударах по воротам (4:0).
2:0 – цілком комфортний рахунок, аби команда Аллегрі впевнено почувала себе перед матчем-відповіддю. Перспективи «Порту» на вихід до чвертьфіналу, з огляду на результат першого матчу, виглядають досить «туманними».

«Севілья» – «Лестер» 2:1

«Лестер» – команда, якою минулого року захоплювалася вся Європа, адже «лиси» несподівано стали чемпіонами Англії, у цьому сезоні поки не вражає. Підопічні Клаудіо Раньєрі плентаються в хвості внутрішнього чемпіонату, «повилітали» з усіх кубків і мають суттєві проблеми з грою. Єдиний турнір, де у «синіх» справи ідуть більш-менш – це Ліга Чемпіонів.

Як не дивно, незважаючи на усі проблеми команди та хід гри в Севільї, «Лестер» примудрився зберегти хороші шанси на прохід до наступного раунду.
«Севілья» виглядала у цьому матчі дуже переконливо. Господарі багато та різноманітно атакували, контролювали м’яч, вели гру першим номером. Навіть незабитий пенальті не пригальмував атакувального пориву господарів. У «Лестера» ж абсолютно нічого не клеїлось.

«Севілья» забила у першому таймі – після подачі з кутового Сарабія пробив головою в протихід воротарю – м’яч полетів під самісіньку стійку. Господарі продовжували створювати і транжирити моменти. Грали так, ніби відчували: «своє ми ще сьогодні заб’ємо». По-перерві їм це вдалося зробити – Корреа забив з передачі Йоветича, який стягнув на себе захисників і віддав на партнера. Могли господарі забити і третій, і четвертий гол, а, натомість, пропустили.

Типова англійська атака завершилася фланговим прострілом у штрафний майданчик, де Варді випередив опікуна і поверну свою команду у «велику гру». Ось так, відігравши досить блякло і непереконливо, «лиси» забили такий важливий виїзний гол. Ну а «Севілья», попри хорошу гру, поплатилася за абсолютно недоречну вальяжність.

Тепер у домашньому поєдинку «Лестеру» достатньо перемогти 1:0, аби пройти далі. Чи зможуть підопічні Раньєрі це зробити? Побачимо за три тижні.