Юлія Джима упритул наблизилася до десятки кращих біатлоністок світу

Спортсменка посіла п’яте місце у мас-старті та суттєво піднялася в рейтингу.

Українська біатлоністка Юлія Джима успішно виступила у гонці з масовим стартом на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі, посівши п’яте місце, що стало кращим результатом спортсменки у цьому сезоні.

Джима не надто вдало розпочала гонку і вже після першої стрільби пішла на штрафне коло. Ще два невлучних постріли наша біатлоністка зробила на третьому вогневому рубежі. Здавалося б, три промахи мусили відкинути Юлію за межі першої десятки, однак українка відіграла своє швидкістю на трасі та влучною стрільбою на четвертому етапі. На останнє коло українка пішла шостою, а на фініші ледь не виборола четверту позицію. Проте сил на останній ривок у Юлії не вистачило – її на одну секунду випередила біатлоністка з Казахстану Галина Вишневська.

Утім п’яте місце Юлії однозначно можна оцінити успішним. Джима вперше у сезоні потрапила до квіткової церемонії (туди потрапляють спортсмени, що посіли перші вісім місць) та суттєво покращила свої позиції в загальному рейтингу. Наразі українка перебуває за крок від топ-десятки кращих біатлоністів світу і посідає 11-ту сходинку.
Ще одна українка Олена Підгрушна фінішувала на 16-му місці.

А перемогла в Обергофі лідер поточного сезону чешка Габріела Коукалова, яка чисто (без промахів) та швидко пройшла дистанцію в 12,5 км.

Ярослав ТИМОШИК

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 8 =