Українські велосипедистки Старікова і Басова повертаються з Кембриджа з медалями

Успішно виступили українські спортсменки на змаганнях п’ятого етапу Кубка світу з велоспорту (трек) у новозеландському місті Кембридж.

Срібну нагороду турніру завоювала Олена Старікова – вона фінішувала другою в індивідуальному спринті. Нагадаємо, що торік, у грудні Олена Старікова також приймала вітання з нагородою – вона чудово виступила на змаганнях Кубка світу в Берліні, виборовши перемогу на велотреку (дистанція 500 метрів). А також посіла третє місце у спринті.

У місті Кембридж порадувала майстерністю і високим класом також Любов Басова, вона – бронзова призерка в дисципліні кейрін.

Фото на головній сторінці: Олена Старікова
Фото із Фейсбук-сторінки Федерації велосипедного спорту

«Український репортер» про Любов Басову розповідав тут Чемпіонка Європи випробувала Київський велотрек (+фото, відео)

Інтерв’ю з президентом Федерації велосипедного спорту України Олександром Башенком дивіться тут https://www.youtube.com/watch?v=lcllji8SwYA&t=2729s