У «Динамо» є три кандидати на заміну Реброву

Ігор Суркіс не планує продовжувати контракт з нинішнім наставником команди.

Київське «Динамо» не планує продовжувати із Сергієм Ребровим контракт, який завершується влітку цього року. Про це, посилаючись на власні джерела в клубі, повідомляє інтернет-видання «Динамоманія».

Замінити Сергія Станіславовича на посаді головного тренера команди можуть його партери із зіркової команди Лобановського. Наразі розглядаються кандидатури трьох наставників: Олега Лужного, Олександра Хацкевича та Юрія Калитвинцева.

Лужний уже мав досвід тренерської роботи у столичному суперклубі. Олег Романович двічі виступав у ролі «пожежника», приймаючи керування командою протягом сезону у 2007 та 2010 роках.

Результати були так собі, тому позбутися приставки «в.о» Лужному так і не вдалося.

Хацкевич раніше працював з «Динамо-2» та молодіжною командою клубу, а також був головним тренером національної збірної Білорусі.

Калитвинцев наразі працює головним тренером у московському «Динамо», але контракт Юрія Миколайовича завершується влітку. Калитвинцев – найдосвідченіший з усіх кандидатів. Працював у «Динамо-2» та молодіжній команді, очолював «Закарпаття», «Волгу» та національну збірну України. Разом з юнацькою збірною України U-19 виграв у 2009-му році юнацький чемпіонат Європи.

Щодо самого Реброва. Якщо тренер покине «Динамо», то, ймовірно, продовжить кар’єру в Європі. Нагадаємо, Сергій Станіславович очолив «Динамо» у 2014 році. За цей час кияни двічі ставали чемпіонами України (2015, 2016), двічі виграли Кубок (2014, 2015) та один раз Суперкубок країни (2016). Саме Ребров після 17-річної перерви вивів киян у стадію плей-оф Ліги чемпіонів.

Ярослав ТИМОШИК

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 11 =