Профі велоспорту Роман Гладиш: «Націлюємося на чемпіонат Європи»

Сьогодні у Києві завершився чемпіонат України з велосипедного спорту (трек).

В перерві між змаганнями «Український репортер» узяв інтерв’ю в львівського велогонщика Романа Гладиша.

На Київському велотреку, в дисципліні медісон Роман Гладиш разом з тернополянином Віталієм Гринівим здобув срібну медаль чемпіонату України з велосипедного спорту (трек).

Фахівці називають Гладиша одним із найперспективніших спортсменів, який має хороші шанси потрапити на Олімпіаду й здобути нагороду найвищого ґатунку.

Роман – майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек), найкращий спортсмен Львівщини за підсумками 2017 року.

Профі велоспорту Роман Гладиш: «Націлюємося на чемпіонат Європи»

Наприкінці травня у Києві пройшов чемпіонатУкраїни з велосипедного спорту (трек).В перерві між змаганнями «Український репортер» узяв інтерв’ю в головного тренера України з треку Миколи Скиби, а також у Романа Гладиша – представника львівської школи, якого фахівці називають одним із найперспективніших вітчизняних спортсменів, що має хороші шанси потрапити на Олімпіаду й здобути нагороду найвищого ґатунку.Роман – майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек), найкращий спортсмен Львівщини за підсумками 2017 року.

Опубліковано Український репортер Середа, 30 травня 2018 р.

На міжнародних аренах цей хлопець демонструє чудову майстерність. Пригадуємо його успішний виступ на четвертому етапі Кубку світу з трекових велоперегонів у місті Сантьяго у грудні 2017-го.

Він виборов бронзову медаль в гонці омніум серед чоловіків, а разом з тернополянином Віталієм Гринівим посів четверте місце у престижній чоловічій парній гонці медісон. Для Романа «бронза» на етапі в Чилі стала другою нагородою етапів Кубка світу-17/18 після третього місця в дисципліні скретч в Кембриджі-2015.

Фото “Українського репортера”

Фото на головній: незадовго перед стартом. Роман Гладиш – ліворуч

На цю тему читайте також:

Харків’янин Андрій Винокуров побив рекорд Київського велотреку (+фото,відео)

Андрій Винокуров побив рекорд Київського велотреку

У Києві триває чемпіонат України з велосипедного спорту на треку. Серед гонщиків – і такі відомі велосипедисти, як Андрій Винокуров, Роман Гладиш, Віталій Гринів, Тетяна Клімченко, Оксана Старікова… На арені – сузір’я славних імен. Сьогодні, 29 травня, харків’янин Андрій Винокуров побив рекорд оновленого Київського велотреку – проїхав двохсотметрівку за 10,130 секунди.Відеооператор Євгеній Майоров

Опубліковано Український репортер Вівторок, 29 травня 2018 р.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 4 =