Олімпіада-2018. Біатлоністка-німкеня Дальмаєр зробила золотий дубль

Українська біатлоністка Віта Семеренко стала 18-тою в 10-кілометровій гонці переслідування на зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхьончхані. Наша спортсменка схибила чотири постріли на вогневих рубежах.

Виграла гонку німкеня Лаура Дальмаєр (на фото), яка дала маху лише один раз. Наша Семеренко відстала від переможниці більш ніж на 2 хвилини. Вона стартувала з 55-секундним відставанням від лідера.

“Срібло” в цій гонці взяла Анастасія Кузьміна зі Словаччини (4 промахи), “бронза”- у француженки Анаїс Бескон (1 промах).

Анастасія Меркушина фінішувала 46-тою, а Валя Семеренко взагалі не стартувала.

Для Дальмаєр – це друга золота медаль на цій Олімпіаді. У суботу, 10 лютого, вона виграла спринт на 7,5 км. Таким чином у скарбничці Німеччини вже чотири “золота”, вона перша у загальному заліку. Україна поки що без медалей.