Олександра Лукашенка відправили на лаву штрафників (+відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час хокейного матчу порушив правила, і його відправили на лавку штрафників. Такого раніше не було ніколи. Курйоз стався під час хокейного матчу Білорусь – ОАЕ на XIV Різдвяному міжнародному турнірі любителів хокею на приз президента Білорусі.

Під час вкидання у центрі поля білоруський лідер, який традиційно грає під першим номером, навалився на суперника, через що обидва впали.

Суддя під сміх трибун дав Лукашенку двохвилинний штраф. Президент не  сперечався і покірно попрямував до лави штрафників. Зрештою Білорусь перемогла ОАЕ з рахунком 12:7. Три шайби на свій рахунок записав білоруський лідер.

Як Лукашэнку выдалілі з поля за парушэнне правілаў

Як Лукашэнку выгналі з поля за парушэнне правілаў.Гледачы, якіх сагналі ў "Чыжоўка-Арэну" на хакейны матч Беларусь – Аб'яднаныя Арабскія Эміраты, сталі відавочцамі цікавай з'явы – як з поля за парушэнне правілаў выгналі… Аляксандра Лукашэнку. Падчас укідвання ў цэнтры поля ён наваліўся на суперніка нібыта ў вольнай барацьбе. Суддзі пад смех трыбун далі Лукашэнку двуххвілінны штраф.https://nn.by/?c=ar&i=202758

Опубліковано «Наша Ніва» – першая беларуская газета Четвер, 4 січня 2018 р.

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + eighteen =