На Кіровоградщині відбувся перший етап Кубка України з велокросу

Місцем проведення змагань стала Знам’янка, де велосипедисти визначали кращих в індивідуальних гонках серед чоловіків і жінок та  юнаків і дівчат.

Найкращим у чоловічих змаганнях став Артем Шевцов – представник Кіровоградської області найшвидше (за 51.16 хв.) подолав дистанцію у 27,7 км, інформує Федерація велосипедного спорту України.

У жіночій груповій гонці тріумфувала теж спортсменка з Кіровоградщини Олена Гуцан. Дистанцію у 22,5 км переможниця подолала за 56.09 хв.

Серед юнаків найсильнішим став представник Донеччини Данило Білоус, у дівчат змагання виграла Софія Шевченко зі Знам’янського району Кіровоградської області.

Наступними вихідними стартує другий етап Кубка України з велокросу, який відбудеться у Світловодську.