Київрада виділить 50 мільйонів гривень на велосипедну інфраструктуру

Столична влада підготувала приємний сюрприз для велосипедистів «під ялинку». У бюджеті на наступний рік передбачені великі кошти для розвитку велосипедної інфраструктури – 50 мільйонів гривень.

У громадських активістів, щоправда, було побоювання, що цю суму влада не зможе надати для реалізації велопроектів. Добре, що це були лише «побоювання». Депутати Київради проголосували за бюджет, у якому якраз і передбачено 50 мільйонів…

В Асоціації велосипедистів Києва нагадують про Стратегію розвитку Києва-2025, де індикатором ефективності стоїть твердження – 5% поїздок в місті мають відбуватися велосипедом. До того ж під час акції “Білий велосипед. Досить нас вбивати” міська влада взяла на себе зобов’язання – дбати про розвиток комфортної та безпечної велоінфраструктури в Києві.

Як зазначає Асоціація, “Київ стане зручним містом для людей тоді, коли буде створено умови для руху велосипедом – безпечну велосипедну інфраструктуру…»

Фото Олексія ІВАНОВА

На цю тему читайте також тут:

Стало відомо, яким буде для київських велосипедистів 2018 рік

Олександр Башенко: “Для розвитку велоспорту та, зокрема, будівництва необхідної інфраструктури потрібна політична воля, якої, на жаль, сьогодні не вистачає”

Велоспорт, Кубок світу. Вітаємо Любов Басову із «золотом»

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 − one =