Київрада виділить 50 мільйонів гривень на велосипедну інфраструктуру

Столична влада підготувала приємний сюрприз для велосипедистів «під ялинку». У бюджеті на наступний рік передбачені великі кошти для розвитку велосипедної інфраструктури – 50 мільйонів гривень.

У громадських активістів, щоправда, було побоювання, що цю суму влада не зможе надати для реалізації велопроектів. Добре, що це були лише «побоювання». Депутати Київради проголосували за бюджет, у якому якраз і передбачено 50 мільйонів…

В Асоціації велосипедистів Києва нагадують про Стратегію розвитку Києва-2025, де індикатором ефективності стоїть твердження – 5% поїздок в місті мають відбуватися велосипедом. До того ж під час акції “Білий велосипед. Досить нас вбивати” міська влада взяла на себе зобов’язання – дбати про розвиток комфортної та безпечної велоінфраструктури в Києві.

Як зазначає Асоціація, “Київ стане зручним містом для людей тоді, коли буде створено умови для руху велосипедом – безпечну велосипедну інфраструктуру…»

Фото Олексія ІВАНОВА

На цю тему читайте також тут:

Стало відомо, яким буде для київських велосипедистів 2018 рік

Олександр Башенко: “Для розвитку велоспорту та, зокрема, будівництва необхідної інфраструктури потрібна політична воля, якої, на жаль, сьогодні не вистачає”

Велоспорт, Кубок світу. Вітаємо Любов Басову із «золотом»

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”