Каратистка Терлюга – спортивне диво травня

Найкращою спортсменкою України в травні визнано каратистку Анжеліку Терлюгу. Таке рішення ухвалив Національний олімпійський комітет. Її особистого наставника Дениса Морозова назвали найкращим тренером.

У місяці, що минає, Анжеліка стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 55 кг (куміте). Золоту медаль вона здобула на змаганнях, які проходили 10-13 травня в місті Новий Сад (Сербія)

Для 26-річної одеситки це перше високе визнання Національного олімпійського комітету України. Хоча ще на початку року вона посіла перше місце у глобальному рейтингу Всесвітньої федерації карате (WKF)

Підбиваючи підсумки спортивного травня, Експертна комісія НОК відзначила виступи українських спортсменів на міжнародних змаганнях з гімнастики, спортивної боротьби, карате, кульової стрільби, тхеквондо та фехтування.