Хокей: Коли вболівальники кращі за хокеїстів – збірна України поступилася команді Австрії

Підопічні Олександра Савицького до неможливого ускладнили собі завдання збереження прописки в дивізіоні ІА.

Україна – Австрія 0:1

У третьому матчі домашнього чемпіонату світу з хокею збірна України знову зазнала поразки. Аби зберегти свою позицію у дивізіоні ІА та не понизитися у класі, українцям у заключних двох матчах потрібно набирати мінімум 4 очки. Однак не все залежить від наших хокеїстів. Для реалізації завдання необхідно ще й, щоб збірна Угорщини програла свої матчі у основний час. Тому наступний матч проти Казахстану є для нашої команди вирішальним.

Щодо матчу проти збірної Австрії, то він продемонстрував усі проблеми, які є у грі нашої збірної. Єдиною світлою плямою на тлі невдалої командної гри українців стали феноменально успішні дії воротаря Едуарда Захарченка. Кіпер здійснив понад 20 сейвів – якби не Захарченко, рахунок міг би бути розгромним.

Наша збірна дуже багато фолила, через що провела у меншості аж 18 хвилин – це майже повний період. Нереально поганий показник для матчу такого рівня. Окрім того українці так і не змогли на цьому турнірі жодного разу реалізувати більшість. Показовими були дії австрійців, коли їхня команда залишалася в меншості.

Хокеїсти в червоній формі миттєво пресингували українських захисників, змушуючи тих викидати шайбу в третю зону. «Жовто-сині» втрачали час, темп, і не могли реалізувати свою чисельну перевагу.

Також наша команда допускала дуже багато браку в передачах та програла більшість вкидань як біля своїх, так і біля чужих воріт. Австрійці виглядали більш майстерною, зіграною командою. Свою єдину шайбу вони закинули у другому періоді: після кидка від синьої лінії вдало підставив ключку Даніель Вогер. Захарченко не встиг зреагувати, бо двоє нападників суперника грамотно затулили огляд українському кіперу.

У третьому періоді, намагаючись відігратися, українці стали діяти значно активніше. Ми «перестріляли» австрійців за кидками 18:12 (у другому періоді цей показник 15:7 на користь гостей), щоправда більшість атак «жовто-синіх» були не складними для захисту та воротаря суперника. Останні 2 хвилини гри ми провели без воротаря, однак і шостий польовий гравець не допоміг нашій команді бодай зрівняти рахунок.

Єдиним позитивом цієї гри можна назвати українських вболівальників. Уже третій матч поспіль вони до битка заповнюють трибуни столичного «Палацу спорту» та активно підтримують свою команду. Людям, дійсно, подобається свято хокею, яке відбувається в Києві. Однак гра нашої збірної відверто його псує.