Хокей: чотири українські клуби відмовилися грати у наступному чемпіонаті

Старт сезону 2017/2018 в УХЛ опинився під загрозою.

За останні два дні аж чотири клуби з Української хокейної ліги заявили про свою неучасть у наступному чемпіонаті країни. Для трьох команд: «Витязь» (Харків), «Дженералз» (Київ) та «Кривбас» (Кривий Ріг) неможливість грати наступного сезону пов’язана з відсутністю інтересу до команд з боку місцевих влад, неможливістю залучити спонсорів та фінансовими проблемами.

«У зв’язку з тим, що ні керівництво міста, ні керівництво профільного міністерства не зацікавлені в розвитку спорту та зокрема хокею в столиці України, керівництво ХК «Дженералз» не розглядає участь клубу в майбутньому сезоні Української хокейної ліги», – йдеться в заяві столичного клубу.

Схожі причини у «Витязя» та «Кривбаса», які теж, попри численні звернення, не дочекалися підтримки від Харківської та Криворізької влад відповідно.

У свою чергу «Білий Барс» (Біла Церква) теж відмовився заявляти професійну команду на наступний сезон. Щоправда, клуб і його дитяча школа продовжать функціонувати. «Виходячи з поточних обставин і з огляду на наші можливості та бажання розвивати український хокей, а також відповідаючи нормам регламенту, хокейний клуб «Білий Барс» заявляє, що наша основна команда в наступному сезоні зосередить свої зусилля на виступі в чемпіонаті Юніорської хокейної ліги України (ЮХЛ U20 )», – інформує офіційний сайт білоцерківського клубу.

Що маємо у підсумку: за два дні чотири команди відмовилися грати у наступному сезоні УХЛ. З огляду на те, що раніше у чемпіонаті грали всього шість команд – на сьогодні в УХЛ залишилися два учасники: ХК «Донбас» та ХК «Кременчук». Ясно, що дві команди в чемпіонаті – це абсурд. Як вирішуватиме цю проблему керівництво ФХУ та УХЛ, наразі невідомо. Конкретного плану дій у чиновників зараз немає. Але зрозуміло, що старт наступного хокейного сезону в Україні під загрозою.

Ярослав ТИМОШИК

Фото pribalt.info

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 1 =