Фехтування: Ольга Харлан здобула перемогу на етапі Кубка світу в Тунісі

Після семимісячної паузи, пов’язаної з травмою, українська фехтувальниця тріумфально повернулася у спорт, одразу вигравши «золото».

Довгих сім місяців найкраща фехтувальниця країни, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан не брала участі в офіційних змаганнях. Ольга спочатку заліковувала травму, отриману ще восени минулого року, а потім довго відновлювалася.

Проте після тривалого «простою» повернення Харлан виявилося по-справжньому тріумфальним. Вже у першому своєму виступі після травми Ольга довела, що на сьогодні є найкращою фехтувальницею світу. Харлан впевнено перемогла на етапі Кубка світу, що відбувся у Тунісі.

У півфіналі українка у досить напруженому протистоянні здолала росіянку Яну Єгроян – 15:12. А в головному поєдинку турніру Харлан впевнено перемогла фехтувальницю з Угорщини Анні Мартон – 15:9.