Біатлон: Юлія Джима завершила сезон в топ-10 найсильніших біатлоністок світу

Це найкращий результат українки в кар’єрі.

У неділю гонкою з масовим стартом на етапі Кубка світу в Холменколлені завершився біатлонний сезон. Єдиною представницею України у мас-старті стала Юлія Джима, яка фінішувала на 10 місці.

Зароблені очки у цій гонці дозволили Джимі потрапити до топ-10 найкращих спортсменок за підсумками сезону, де наша біатлоністка зайняла 8 позицію в загальному заліку. Це найкращий результат Джими у кар’єрі. За один рік Юлія досягала значного прогресу, ставши лідером національної жіночої команди.

А от щодо інших українок, то їхні результати далеко невтішні. Олена Підгрушна опинилася аж на 33-му місці у загальному заліку, Анастасія Меркушина посіла 37-му позицію, а Ірина Варивинець завершила сезон на 41-й сходинці.

Великий кришталевий глобус здобула німкеня Лаура Дальмаєр, яка у Холменколлені остаточно відірвалась від переслідувачки Габріели Коукалової з Чехії.