Біатлон: Надія Бєлкіна – переможниця універсіади

Українка стала першою у гонці переслідування

На Всесвітній зимовій Універсіаді, яка триває в Казахстані збірна України здобула першу золоту нагороду.

Це «золото» стало можливим завдяки впевненому виступу біатлоністки Надії Бєлкеної в гонці переслідування. Наша спортсменка, незважаючи на три промахи, зуміла випередити найближчу переслідувачку росіянку Ольгу Шестерікову на 21 секунду. Тріумфувала Бєлкіна не без допомоги курйозної ситуації. Біатлоністка з Казахстану Галіна Вішневская, що за підсумками спринтерської гонки мала хвилину фори, переплутала лежку зі стійкою і в підсумку була дискваліфікована.

Це вже друга нагорода Бєлкіної на змаганнях у Казахстані. Раніше українка виграла бронзову медаль у індивідуальній гонці.

Українські біатлоністи у «персьюті» могли здобути ще одну нагороду, однак Яна Бондар завалила останню стрільбу (4 промахи) та фінішувала лише четвертою.

Загалом на Універсіаді в Казахстані збірна України здобула вже 6 медалей: 1 «золото», 2 «срібла», 3 «бронзи» та посідає 11 командне місце.