Баскетбол: жіноча збірна України стала бронзовим призером чемпіонату світу 3х3

У надзвичайно напруженому матчі за третє місце українки обіграли баскетболісток із Нідерландів – 15:13.

Бронзові нагороди дісталися нашим баскетболісткам дуже непросто. Після першої половини гри українки вели з мінімальною перевагою 7:6. У другому таймі суперниці почали грати активніше й наздогнали за очками нашу команду – 11:11.

Українки мали шанси відірватися, але кілька разів «промазали» зі штрафного. На початку заключної хвилини рахунок був рівний – 13:13. Українки стримали атаки суперниць. За 5 секунд до кінця Завідна реалізувала два штрафних, які і стали переможними для нашої команди.

Таким чином українські дівчата вдруге поспіль завоювали нагороди чемпіонату світу. Минулого року на змаганнях у Китаї збірна України була другою.

Додамо, що змагання з баскетболу 3х3 (стрітбол) відбуваються не за класичними правилами популярної гри. Тут суперники грають на одну половину поля і на одне кільце. Немає трьохочкової зони – замість неї двохочкова.

Тобто за звичайне влучання в кошик команді зараховується 1 бал, за точний кидок з-за меж двохочкової лінії – 2 бали. Гра складається з двох таймів по 10 або 15 хвилин, чи до того часу, поки одна з команд не набере 15 або 21 очко (залежно від правил змагань).