“Зберегти життя Януковичу було малоймовірно”, – переконував суд головний охоронець президента-зрадника

В Оболонському райсуді столиці Костянтин Кобзар, начальник служби безпеки Віктора Януковича, повідомив, що особисто звертався до Федеральної служби охорони РФ по допомогу в евакуації президента-втікача до Криму. Подробиці передає Цензор.НЕТ.

“Зберегти життя президента Януковича – був мій прямий обов’язок, – розповів Кобзар. – Ми були добре підготовлені й озброєні. Але бойовиків було більше – ми би протрималися недовго, поки б не закінчилися боєприпаси. І зберегти життя Януковичу було малоймовірно. Тому я прийняв рішення – я звернувся до свого колеги з РФ, подзвонив йому, але не було зв’язку. Тоді я подзвонив людині з ФСО РФ і повідомив, що ми блоковані, і життя Януковича в небезпеці, і що через деякий час ми приймемо бій тільки після цього нікого не залишиться. І я звернувся до нього, щоб він посприяв при переїзді до Криму. Він сказав, що йому потрібно 10-15 хвилин. Після черговий по ФСО РФ дав координати і сказав вирушати по цих координатах”.

Коли Кобзар доповів про це Януковичу, той буцімто відповів: “Дій, як вважаєш за потрібне, виконуй свої обов’язки”.

“Я поставив завдання на максимально великій швидкості досягти даного населеного пункту, не пам’ятаю вже якого. В цій точці були два вертольоти на землі і один висів у повітрі, приземлився пізніше. З вертольота вийшов член екіпажу, я попрямував до нього. Він сказав, що у нього наказ був доставити нас до Криму. Я йому подякував і дав команду по радіостанції пересісти в вертольоти, брати з собою найпотрібніше, зброю і боєприпаси”, – згадує Кобзар.

Костянтина Кобзаря допитали  по відеозв’язку в Оболонському районному суді Києва на 57-му засіданні у справі про державну зраду Віктора Януковича.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + nine =