Завтра на Донбасі починається “шкільне перемир’я”

Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі домовилась у Мінську про новий “режим тиші”. Україна та представники самопроголошених республік погодилися припинити вогонь з 00:00 25 серпня. Режим тиші є безстроковим, його вже назвали “шкільним перемир’ям”.

Раніше лідери “нормандської четвірки” – України, Росії, Німеччини та Франції – у телефонному режимі схвалили ідею запровадження перемир’я перед початком навчального року.

Термін нинішнього перемир’я (хоча його важко так назвати – 18 обстрілів і двоє поранених бійців ЗСУ лише за останню добу) на Донбасі, яке називають “хлібним”, закінчується 31 серпня.

“Звільнення заручників залишається одним із головних питань роботи Тристоронньої контактної групи. Цей процес залишається заблокованим через неконструктивну позицію ОРДЛО: їх представники хочуть звільнення 43 осіб, які не мають ніякого відношення до подій на Донбасі”, – написала у Фейсбуку прес-секретар екс-президента України, представника Києва на переговорах у Мінську Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =