Заколоти в Коцюбинському закінчилися. Депутат Єременко “погорів” на хабарі

Протягом тривалого часу селище Коцюбинське поблизу столиці “гриміло” в ЗМІ – група спритників намагалася узяти під контроль місцеву раду, захопивши керівний місток влади. В епіцентрі так званих заколотів був депутат місцевої ради Микола Єременко. Сьогодні він під слідством, щоправда з іншої причини.

СБУ затримала Єременка та його посередника під час отримання хабара.

Оперативники спецслужби встановили, що депутат вимагав п’ятдесят тисяч гривень на місяць від голови селищної ради Коцюбинського за прийняття рішень в інтересах селища. За цю суму зловмисник гарантував забезпечення голосів кількох депутатів для прийняття необхідних рішень. Також задокументовано, шо депутат вимагав від чиновника п’ять тисяч доларів США за результативне голосування про виділення земельної ділянки під будівництво стадіону в центральній частині селища.

Правоохоронці затримали депутата та посередника, місцевого «громадського» активіста, в Ірпені після отримання частини неправомірної вигоди у розмірі семи тисяч американських доларів. В ЗМІ пишуть, що це – мешканець Ірпеня Євген Мельничук.

Фото із сайту СБУ

Відео про акцію протесту мешканців Коцюбинського

https://www.youtube.com/watch?v=9uIAFxOLiYY&t=4s

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + nine =