Євген Червоненко подає до суду на Оксану Сироїд. Ціна позову – мільйон гривень

Колишній міністр транспорту Євген Червоненко заявив, що буде судитися з Оксаною Сироїд, заступником голови Верховної Ради України.

На телеканалі “112” Сироїд і Червоненко почергово висловлювали своє ставлення до грандіозного транспортного проекту потягів надшвидкого сполучення Ілона Маска “Hyperloop”. Червоненко дуже критично відгукнувся про можливі перспективи упровадження такого проекту в Україні. На його думку, залізнична галуз в нашій країні взагалі на межі колапсу, немає навіть запчастин для електровозів, на обидві ноги шкутильгає технічне переозброєння.

Оксана Сироїд не погодилася з жорсткою критикою Червоненком міністра інфраструктури Володимира Омеляна, вважаючи її неетичною. Мовляв, це ж не Омелян розвалював українську залізницю. А ще вона дорікнула Червоненку за його справи на посаді керівника міністерства.

Згодом, вже виступаючи з коментарем на іншому телеканалі, Червоненко заявив, що йде в суд. І в позові зазначить суму моральних претензій до Сироїд – мільйон гривень. Він каже, що на посаді міністра, навпаки, рятував нашу залізницю, забираючи через суд в олігархів та багатіїв майно залізниці в інтересах держави.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 4 =