Вступ до ЄС і НАТО — через референдум

Президент Петро Порошенко не виключив, що може ініціювати референдум з питань приєднання України до ЄС і НАТО. Про це він заявив, виступаючи зі щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

“Опитування громадської думки показують, що більшість українців підтримують і вступ до Євросоюзу, і приєднання до НАТО. Я не виключаю, що ініціюю в належний час відповідний референдум, щоби продемонструвати волю українського народу. Усім: і нашим друзям, і агресивній сусідці, і всім українським політикам, щоб за будь-яких політичних розкладів нікому з них не закортіло ревізувати цей курс і звернути на манівці”, – сказав голова держави.

Він наголосив, що не менш важливим, ніж членство у Євросоюзі, для України є і участь у НАТО.

Президент нагадав, що разом із партнерами з Альянсу спільно відбувається розбудова української армії відповідно до стандартів НАТО, яких наше військо має досягти вже на кінець 2020 року.

Голова держави висловив упевненість, що саме армія стане першою державною інституцією, яка відповідатиме критеріям членства в Альянсі.
“Без формального схвалення Плану дій щодо членства ми, тим не менше, виконуємо його в односторонньому порядку”, – зазначив Президент.

Фото: Укрінформ

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − three =