Вікторія Нуланд та інші дипломати не хочуть працювати з Трампом

Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії  Вікторія Нуланд і ще декілька високопоставлених американських дипломатів залишають свої посади і йдуть з держдепартаменту, – повідомляє “Associated Press”.

Заступник держсекретаря з питань управління Патрік Ф. Кеннеді планує вийти на пенсію у п’ятницю, до нього приєдналися двоє помічників секретаря Джойс Барр і Мішель Бонд, які подали у відставку в середу. Джентрі Сміт, який керує управлінням у справах іноземних представництв, також йде.

Ці четверо приєдналися до зростаючого списку дипломатів, які перебували на службі довгий час, але відмовляються залишитися в адміністрації Трампа. «Цей список включає в себе Вікторію Нуланд, помічника держсекретаря у справах Європи і Євразії, і Грегорі Старра, помічника держсекретаря з дипломатичної безпеки», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, хоч жоден з чиновників безпосередньо не пов’язує свою відставку з Трампом, утім багато дипломатів в приватних розмовах висловили занепокоєння з приводу служби в його адміністрації, враховуючи позиції, які він зайняв з багатьох питань зовнішньої політики.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =