Верховна Рада України почала роботу. Які питання будуть розглядати

Сьогодні, 16 травня, після понад місячної перерви відкрилося засідання Верховної Ради України. Народні депутати планують розглянути майже 20 законопроектів. Про це йдеться в порядку денному роботи Ради.

Зокрема, парламент планує розглянути питання про дострокове припинення повноважень народного депутата Андрія Артеменка. Нагадаємо, вчора, 15 травня, Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України запропонував парламенту достроково припинити повноваження Артеменка.

Також передбачається розгляд змін до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди так званої “георгіївської” (гвардійської) стрічки. За публічне використання, носіння і демонстрацію стрічки пропонується штрафувати від 50 до 150 неоподаткованих мінімумів заробітних плат.

Крім того, передбачається розгляд низки питань, які стосуються житлово-комунального господарства та інформатизації.

Депутати планують розглянути кілька постанов щодо перейменування населених пунктів, зокрема Мукачевого.

Також розглядається проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України”.

Фото Олексія ІВАНОВА

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × one =