В Умані затримали місцевого депутата, який обклав “даниною” торговців на час паломництва хасидів (+відео)

На Черкащині оперативники Служби безпеки України затримали на хабарі депутата Уманської міської ради. Корупціонер вимагав гроші від місцевих підприємців за безперешкодну торгівлю під час юдейського Нового року “Рош Гашана”.

“Співробітники СБ України задокументували, що чиновник вимагав у власника малого бізнесу $300 за “дозвіл” на комерційну діяльність в період масового перебування хасидів-паломників в Умані. За інформацією спецслужби, депутат обклав “даниною” більшість торговельних точок, орієнтованих на обслуговування приїжджих”, – повідомляє СБУ.

Депутата-хабарника та його помічника затримали поблизу центрального стадіону в Умані під час отримання всієї суми хабара.

Проти корупціонера відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Цього року юдейський Новий рік “Рош Гашана” припадає на вечір 20 вересня – вечір 22 вересня. Хасиди (одна з течій в юдаїзмі) відзначають настання 5778 року. Вони прямують до Умані на могилу їхнього духовного лідера — цадика Нахмана. Хасиди вважають своїм обов’язком побувати хоча б раз у житті на його могилі. Вони вірять, що коли зустрінуть юдейський Новий рік біля його могили, то наступний рік буде дуже щасливим для них. Цього року в Умані очікується до 40 тисяч прочан.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × five =