“Україна без контрабанди” – не тимчасова акція, а системна боротьба. У цьому запевняє Володимир Гройсман

Програму «Україна без контрабанди», започатковану Кабміном, буде повністю реалізовано – спільно з МВС, Державною фіскальною службою та Нацполіцією. Про це Володимир Гройсман заявив на засіданні уряду.

«Ми працюємо над створенням робочих місць, реалізуємо проекти економічного відродження. Але в різні сфери проникають нечистоплотні представники влади, правоохоронних органів – і будують схеми. Маємо десятки мільярдів гривень, які витікають поза межі бюджету. Терпіти цього не збираюся», – застеріг прем’єр.

Він нагадав, що завдяки детінізації кордону торік до бюджету з митниці додатково залучили понад 70 мільярдів гривень. Але з’явились інші схеми. «І сьогодні треба так само класти їм край», – сказав Володимир Гройсман, наголосивши: ідеться не про тимчасові акції, а про системну боротьбу.

Керівник Кабміну закликав представників усіх силових відомств, а також Генпрокуратури та НАБУ проявити стійкість у протидії нелегальним схемам на кордоні.

«Кожен, хто взяв хоча б гривню від цих оборудок, має бути заарештований», – заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр також анонсував на завтра, 21 червня, всеукраїнську селекторну нараду щодо ситуації на кордоні та припинення контрабандних схем.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 1 =