Великобританія готує дуже жорстку відповідь Путіну. Отруєння Скрипаля

Велика Британія в очікуванні – найближчими днями уряд вирішить, якою має бути відповідь Російській державі. Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Росія “дуже вірогідно” винна у спробі вбивства колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Про це вона сказала 12 березня, виступаючи перед депутатами Палати громад.

“Зараз зрозуміло, що містер Скрипаль та його донька були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового типу, яку розробляла Росія. Вона є частиною нервово-паралітичних речовин, відомих як “Новичок”, – заявила Мей. І аргументувала:

“Ґрунтуючись на позитивній ідентифікації цієї хімічної речовини експертами світового рівня в оборонній науково-технічній лабораторії в Портон-Дауні, на нашому знанні, що Росія раніше виготовляла цю речовину і досі може робити це, даних, що Росія здійснює спонсоровані державою вбивства… уряд дійшов висновку, що з великою імовірністю Росія відповідальна за дії проти Сергія та Юлії Скрипалів”.

Британські ЗМІ стверджують, що відповідь Путіну може бути дуже жорсткою: це й блокування банківських рахунків російських олігархів та мільйонерів, і оголошення російських дипломатів персонами нон-грата, і відкликання посла з Москви, і низка інших заходів…

Фото REUTERS

На цю тему читайте також тут:

 

Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 3 =