У лондонському метро стався вибух. Поліція розслідує теракт (онлайн)

Сьогодні зранку на станції лондонського метро “Парсонс-Грін” (Parsons Green) стався вибух. Він був невеликої потужності, обійшлося без жертв, але кілька людей отримали опіки обличчя, у них обгоріло волосся.

Ще кілька людей отримали травми внаслідок тисняви, яка виникла через паніку. Загалом постраждали 22 людини, 18 звернился до медиків. Станцію метро зачинили, на місці працюють правоохоронці та вибухотехніки.

Вже відомо, що коли потяг прибув на станцію, в одному з задніх вагонів вибухнуло біле пластикове відро у фірмовій упаковці супермаркета, яке залишили біля дверей. Свідки, які бачили вибух, описують його як “полум’яне торнадо”.

На фото можна побачити дроти, які стирчать з контейнера. Скотланд-Ярд уже заявив, що розглядає вибух у метро Лондона як теракт.

Пізніше стало відомо, що сапери знешкоджують на іншій станції метро другу бомбу. На місці працюють співробітники контртерористичної поліції.

Телеканал  Sky News повідомляє, що правоохоронці вже встановили особу терориста, який залишив саморобну бомбу, вивчивши відео з камер спостереження. Більше подробиць не повідомляється.

Незважаючи на теракт, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей не стала змінювати рівень терористичної загрози.

Фото The Sun

Rost

Журналіст “Українського репортера”