Скандали під час візиту Лукашенка: оголена темношкіра активістка й зомлілий головний прикордонник (+відео)

Урочисту зустріч Президента Білорусі в Адміністрації Президента України намагалася зірвати темношкіра жінка, яка оголилася і скандувала: “Живе Білорусь!”. Її одразу схопили охоронці та вивели із зали урочистих подій АП, де проходила церемонія підписання офіційних документів між Білоруссю й Україною. Олександр Лукашенко, коли активістку виштовхали, навіть посміхнувся, а Петро Порошенко помітно напружився. У Femen повідомили, що активістку звуть Анжеліна Діаш.

Оголені груди на зустрічі Порошенка та Лукашенка

На зустрічі Порошенка та Лукашенка з'явилася активістка з оголеними грудьми та вигуками «Живе Білорусь!»

Опубліковано Радіо Свобода П'ятниця, 21 липня 2017 р.

Пізніше під час виступу Олександра Лукашенка стало зле голові Держдприкордонслужби Віктору Назаренку, він зомлів. На це звернув увагу Лукашенко, за кілька секунд охоронці винесли Назаренка із зали, де проходив прийом.

Нагадаємо, Президент Білорусі Олександр Лукашенко 20-21 липня здійснює офіційний візит до України. Візит розпочався з церемонії офіційної зустрічі Президента Білорусі за участю військовослужбовців роти почесної варти. Після виконання гімнів двох країн і вітання членів делегацій глави держав попрямували до будівлі Адміністрації Президента України.

Радий вітати Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка з офіційним візитом в Україну

Опубліковано Петром Порошенком П'ятниця, 21 липня 2017 р.

На початку зустрічі “віч-на-віч” голова Української держави зазначив, що за результатами сьогоднішніх переговорів очікується напрацювання нових форматів, орієнтирів та “дорожньої карти”, спрямованих на розвиток співробітництва між Україною та Білоруссю. У свою чергу, Олександр Лукашенко відзначив великий потенціал для розвитку співробітництва Білорусі й України та підкреслив близький і дружній характер відносин народів Білорусі та України:

“Ми, росіяни, українці – це ядро ​​цивілізації в цій частині європейського континенту. Ці регулярні зустрічі завжди служать і розвитку економіки наших держав. Ви можете розраховувати на те, що якщо ми щось вміємо і можемо зробити для нашої України, ми це зробимо”.

Після зустрічі “віч-на-віч” відбулися переговори української та білоруської делегацій під головуванням президентів. Олександр Лукашенко підкреслив зацікавленість білоруської сторони в розвитку тісного співробітництва з Україною, в тому числі у виході зі спільною продукцією на ринки третіх країн:

“Колись мали  8 мільярдів доларів товарообігу в рік. Зараз ми цього рівня не досягли. Але я впевнений, що можна його перевершити. Ми створюємо у вас підприємства, ви створюєте у нас. У цьому напрямку ми готові рухатися. Тут немає абсолютно ніяких питань”.

Пізніше на спільній прес-конференції Президент Петро Порошенко заявив, що Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив: територію його країни ніколи не буде використано для агресивних дій проти України.

Республіка Білорусь – це наш надійний партнер, який завжди готовий нас підтримати.Сьогодні ми з Олександром Лукашенком провели плідні, ґрунтовні і відверті переговори.Зокрема ми детально обговорили нашу взаємодію в економічній сфері. Взаємна торгівля між Україною і Республікою Білорусь порівняно з минулим роком зросла на 26%. Україна є другим торговельним партнером для Білорусі, а Білорусь – четвертим для України. І ми бачимо істотні перспективи зростання.

Опубліковано Петром Порошенком П'ятниця, 21 липня 2017 р.

У свою чергу Лукашенко попросив, щоб білоруська гуманітарна допомога йшла на схід України – до Луганської та Донецької областей – без посередників.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 7 =