СБУ підготувала заборону в’їзду в Україну учасниці Євробачення від РФ

Служба безпеки України підготувала рішення про заборону на в’їзд до країни Юлії Самойлової, яку в Росії обрали для участі в конкурсі Євробачення-2017.

“На дану хвилину рішення про заборону на в’їзд ще немає, однак документ уже підготовлений”, – сказав журналістам у понеділок голова СБУ Василь Грицак.

Хоча Юлія Самойлова не входить до “чорного списку” діячів російської культури, яким заборонили в’їзд до України, однак влітку 2015 року брала участь у фестивалі “Світ спорту і добра”, який проводиться в анексованому Криму.

У СБУ це трактують як порушення постанови Кабінету міністрів України, згідно з якою всі іноземці мають отримати спеціальний дозвіл на в’їзд на територію анексованого півострова.

Нагадаємо, що Перший канал РФ у результаті внутрішнього відбору у неділю, 12 березня, назвав Юлію Самойлову представницею Росії на “Євробаченні-2017”. 27-річна дівчина є інвалідом 1-ї групи і з дитинства пересувається у візку.

Нещодавно в ефірі одного з телеканалів народний депутат України від “Блоку Петра Порошенка” і кума президента Порошенка Оксана Білозір назвала “уродством” представницю РФ на Євробаченні-2017 Юлію Самойлову.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =