Потужний ураган перетворив США на фільм жахів (відео)

Прибережні міста штатів Північна і Південна Кароліна жахливо затопило, вулиці залило морською водою, без світла залишилися щонайменше 80 тисяч осіб, повідомляє Радіо Свобода.

Очікується, що ситуація погіршиться, коли шторм буде рухатися по суші. “Флоренс” може призвести до сильної повені з висотою води більш ніж в чотири метри.

Ураган послабшав до першої категорії, однак він все ж небезпечний для мешканців прибережних штатів. З більшості прибережних міст Кароліни евакуювали жителів, школи та офіси також в Джорджії. Крім того, скасовано понад 1,5 тисяч рейсів.

Швидкість вітру на сьогодні, 14 вересня становить до 155 км/год. Вітер ослаб, тому що раніше його швидкість була 225 км/год.
“Не розслабляйтеся, залишайтеся в безпечному місці, це потужний шторм, який може вбити. Сьогодні загроза стає реальністю. Найгірше попереду. Ми бачимо поки тільки провісники шторму. Це випробування стане для нас серйозною перевіркою, ми повинні проявити витривалість і терпіння, злагоджено працювати і зберігати здоровий глузд”, – заявив губернатор штату Північна Кароліна Рой Купер.

Президент США Дональд Трамп заявив, що служби з надзвичайних ситуацій готові реагувати на стихію.

Влада штатів Вірджинія, Джорджія, Меріленд, Північна Кароліна, Південна Кароліна і столиці країни – Вашингтона ввели режим надзвичайної ситуації. На допомогу рятувальникам мобілізовані 7 тисяч гвардійців і військових.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + ten =