Порошенки сходили на Віденський бал. І не танцювали (+відео)

У ніч на п’ятницю, 9 лютого, у столиці Австрії відбувся щорічний Віденський бал. Цього разу на нього запросили і Президента України  разом із Першою леді, які перебували в Австрії з державним візитом.

Віденський бал з 1877 року відбувається у Віденському державному оперному театрі. Петро і Марина Порошенки прибули туди в супроводі господаря – президента Австрії Александра ван дер Беллена з дружиною Доріс Шмідауер. Вони приймали Порошенків у своїй ложі.

Порошенки сходили на Віденський бал. І не танцювали

Приїзд перших осіб на бал супроводжував конфуз: атакувати їх намагалася секстремістка Femen Аліса Виноградова. З червоної доріжки вона звернулася до аристократичної публіки з гострими випадами на адресу керівника України.

“FEMEN вимагає від Петра Порошенка вибрати: або олігарх, або Президент України – третього не дано!” – йдеться в заяві організації.

FEMEN вимагає від Петра Порошенка вибрати: або олігарх, або Президент України - третього не дано

Традиційно Віденський бал відкриває Бал дебютанток, в якому цього року взяли участь майже 150 пар. Танцюють юнаки і дівчата віком від 18 до 24 років. Оскільки вони “дебютанти”, це має бути їхній перший Віденський бал. Всі дівчата мають бути в білих сукнях, тіарах і рукавичках.

Можливо, цього року танцювали і дочки голови держави Євгенія та Олександра, які 9 січня відсвяткували повноліття, однак про це не повідомляється. До Президента України і так було прикуто надто багато уваги, тож він з дружиною лише спостерігали за дебютантами з президентської ложі, Петро Олексійович з неї практично не відлучався.

Порошенки сходили на Віденський бал. І не танцювали

Починається Бал дебютанток із традиційного полонезу, продовжується полькою, а закінчується знаменитим віденським вальсом. Для всіх учасників обов’язкова одна умова – танцювати віденський вальс лівим поворотом. Репетиції перед балом тривають кілька тижнів.

Після цих трьох танців дебютантів можуть танцювати всі. Порошенкам, як і іншим гостям, танцювати необов’язково. Вони і скористалися цим правом – і не станцювали жодного разу. Із зали все виглядає так:

Венский бал. Афтепати)

Опубліковано Valeriya Ivashkina Четвер, 8 лютого 2018 р.

До слова, зіркою вечора був не Петро Порошенко, а епатажний німецький дизайнер Харальд Гльоклер.

Епатажний німецький дизайнер Харальд Гльоклер 

Наймолодший голова уряду в світі, 31-річний канцлер Австрії Себастьян Курц, відвідав бал зі своєю дівчиною Сюзанною Т’єр. Третьою разом із ними постійно була австрійська письменниця сомалійського походження Варіс Діріє.

Наймолодший голова уряду в світі, 31-річний канцлер Австрії Себастьян Курц, відвідав Віденський бал зі своєю дівчиною Сюзанною Т’єр

Бал також відвідав прем’єр-міністр Ірландії, відкритий гей Лео Варадкар разом зі своїм коханим Метью Барретом. А також американська актриса Мелані Гріффіт.

Віденський бал відвідала американська актриса Мелані Гріффіт

До слова, президент Порошенко у Відні так і не ночував. Після балу поїхав до готелю, а звідти в аеропорт. Ночував уже в Україні.

Фото СТРАНА.ua

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 18 =