“Покращення”. Краща вчителька України поїхала до Великої Британії на заробітки

Педагог з міста Берегове на Закарпатті Віолетта Македон, яка стала переможцем всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2016” у номінації “Англійська мова”, залишила і Україну, і педагогічну діяльність. Зараз вона мешкає у Лондоні і заробляє тим, що доглядає за місцевим пенсіонером.

Про це випадково дізналися закарпатські журналісти, які навідались у школу, де викладала заслужений педагог України.

“Був щиро здивований, коли довідався, що ця креативна, перспективна та надзвичайно комунікабельна педагог-“англійчанка” із таким високим державним званням у школі більше не працює. Пані Віолетта, як виявилося, наразі вирішила розширювати поле своєї діяльності поодаль від рідної країни – аж у далекому Лондоні.

Там для неї більші перспективи, там, за її словами, вона зможе себе краще реалізувати. Тим паче, що сама ще молода і її очікують гарні перспективи”, – пише закарпатський журналіст Михайло Папіш.

Не зупинило талановиту вчительку навіть те, що у рідному Береговому, за її заслуги їй подарували подорож на двох до будь-якої країни Європи (на вибір) і виділили земельну ділянку.

Журналістам вдалося дізнатися: кращий український педагог у Лондоні працює у тамтешньої родини, яка має фотобізнес. Він – місцевий, а вона – українка. Обоє дуже зайняті, тож найняли “Учителя року – 2016” доглядати за 80-річним дідусем на ім’я Боб. Час від часу повертається до рідного Берегового, де у неї залишився син-десятикласник.

Після того як її історія потрапила на шпальти газет і стала темою сюжетів на телебаченні, українська вчителька на своїй сторінці у соцмережі оприлюднила таку заяву:

“Шановні журналісти!

Величезне прохання до Вас не спекулювати моїм рішенням працювати за кордоном заради досягнення, вам одним зрозумілих, цілей. Умови праці в школі неабияк сприяли моєму становленню як вчителя, так і особистості! Перспективи розвитку, як бачите, теж є. Я тому – живий приклад. В певних виданнях є цілі абзаци, котрі вигадані Вами. Абсолютно і категорично спростовую слова про нестерпні умови праці, життя та перспективи розвитку!!! Досить додумовувань!”

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 16 =