Олігарх Фірташ потрібен Америці як публічний свідок

Іван БЕЗСМЕРТНИЙ, журналіст:

Наївно було б припускати, що про бізнес мільярдера Фірташа американці чогось не знають. Фінансова розвідка США при міністерстві туризму (так, зовні дуже скромно і непомітно) контролює переміщення доларів у всьому світі і знає все про всіх.

Докладніше

Тоді, здавалося б, навіщо американцям Фірташ?.. Думаю, потрібен їм цей олігарх як публічний свідок. А розповісти він може багато чого цікавого. Наприклад, про те, як Володимир Путін створив так званий “президентський газовий бізнес” – фактично міжнародну тіньову злочинну групу, куди було втягнуто і де було замазано багатьох прем’єр-міністрів і президентів, які завдяки цій оборудці стали доларовими мільйонерами і мільярдерами. І Фірташ (так само, як і Семен М.) був у цьому міжнародному злочинному “бізнесі” однією з головних тіньових фігур.

Правоохоронці борються з міжнародною злочинністю, знають, що з українських президентів у цьому “бізнесі” не брали участі лише двоє людей: один із них – Віктор Ющенко (у зв’язку з тим, що Путін вважав його «лохом» і не допустив до фінансових потоків).

Так що, коли публічно заговорить Фірташ, а він заговорить, бо іншого виходу в нього немає, дуже багато всього цікавого дізнаємося і ми, і західні обивателі. І тоді дуже багато людей, прем’єри, президенти, які перебувають на компроматах, можливо, теж захочуть дати свідчення міжнародному правосуддю…

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =