Кайлі Дженнер стане наймолодшим мільярдером в історії

Буквально декілька годин тому журнал Forbes, один з найавторитетніших економічних друкованих видань в світі, оголосив нову героїню серпневого номера. Нею стала наймолодша з сестер клану Кардашьян – Кайлі Дженнер.

У свої 20 років Кайлі має всі шанси стати наймолодшим мільярдером Америки.
Молода мати і успішна бізнес-woman рівно два роки тому створила власний бренд Kylie Cosmetics. І доходи компанії, за офіційними даними, вже перевищують суму 630 мільйонів доларів, – передає 112.ua.

Дженнер належить 100% акцій компанії, яка колись починалася з набору Kylie Lip Cit, а через деякий час виросла до повноцінної лінійки декоративної косметики.

Forbes консервативно оцінила компанію Дженнер в 800 мільйонів доларів і округлила її загальну вартість до 900 мільйонів, також додавши прибуток від телевізійної програми Keeping Up With The Kardashians, реклами в соціальних мережах, а також власного реаліті-шоу Life of Kylie.

Цікаво, що Кайлі вже є наймолодшим представником найбагатших жінок Америки і, за підрахунками, приблизно через рік стане наймолодшим мільярдером, випередивши Марка Цукерберга, який домігся цього титулу в віці 23 років.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × five =