У Києві завтра стартує “Ялтинська європейська стратегія” YES. Центр міста зупиниться у заторах

У Києві завтра, 14 вересня, обмежать рух транспортних засобів на Бессарабській площі через відкриття 14-ї щорічної конференції “Ялтинська Європейська стратегія” – YES. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Відкриття 14-ї щорічної зустрічі YES відбуватиметься на Бессарабському ринку.

Обмеження (крім транспортних засобів учасників заходу, за наявності конференційного транспортного бейджа YES) діятиме з 17:00 до 19:30 на Бессарабській площі – на ділянці від вулиці Великої Васильківської до Басейної. Будуть внесені зміни в роботу маршрутів міського наземного пасажирського транспорту загального користування, які курсують зазначеними вулицями.

Тема обговорення цьогорічної Ялтинської Європейської Стратегії (YES) – “Чи став світ новим? І що це означає для України?”. У конференції, організованій міжнародним форумом YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 34 країн світу.

Основні теми форуму зосередяться на зрушеннях у геополітичному розподілі сил та змінах у світовій економіці. Окрему увагу буде приділено політиці нової американської адміністрації, глобальній безпеці, проблемам кібербезпеки, популізму та енергетичної безпеки.

За традицією, однією з найважливіших тем зустрічі YES стане Україна та її перспективи у світі. Делегати обговорюватимуть реформи в Україні, сприйняття України країнами ЄС, можливі варіанти забезпечення національної безпеки України, шляхи збереження територіальної цілісності України.

15 вересня на YES виступить Президент України Петро Порошенко. Його промова буде присвячена ролі України у світі, що змінюється.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 13 =