У Харкові Гройсман проїхався у метро і зайшов у аптеку (+фото)

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман перебуває у Харкові з робочою поїздкою. Голову уряду супроводжують міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко та голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко.

У Харкові Гройсман провів засідання Асоціації міст України, де розповідав реформу децентралізації. За словами прем’єра, вона вже дозволила збільшити місцеві бюджети на 30-40%. При цьому збільшилися не тільки фінансові можливості регіонів, а й їх адміністративні повноваження, що дозволяє створювати на місцях прозорі офіси надання адміністративних і соціальних послуг – у найбільш зручному для громадян форматі.

Напередодні засідання Гройсман ознайомився з роботою двох таких центрів, спроможних надавати понад 200 різних послуг – від реєстрації бізнесу й майна до видачі електронних пенсійних посвідчень.

“Приємно вражений рівнем обслуговування. Ми почнемо створення Центрів надання адміністративних та соціальних послуг «Прозорий офіс» по всій країні!”, – написав прем’єр-міністр у Фейсбуку.

Також голова уряду завітав до аптеки, щоб пересвідчитись як працює програма реімбурсації “Доступні ліки”. Її мета – забезпечити ширший доступ громадян до безкоштовних ліків.

“Нам потрібен ще час, щоб дійти до кожного куточку, особливо в сільській місцевості, де мережі (аптек) будуть брати участь у цій програмі. Зрозуміло, за один місяць вибудувати її роботу по усій країні важко, але за певний період часу система буде працювати, як годинник”, – наголосив Гройсман.

На додачу, голова уряду проїхався у харківському метро. Як бачимо, вагон був доволі щільно заповнений.

“Порівняв київське і харківське метро”, – прокоментував Гройсман.

Прем’єр-міністра в ході поїздки (крім метро) супроводжував міський голова Харкова Геннадій Кернес. Через це він не з’явився на засідання Київського районного суду Полтави у справі проти нього і його охоронців у зв’язку з нападом і викраденням активістів Євромайдану в 2014 році.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 3 =