“Це спосіб дестабілізації”. Ситник прокоментував зустріч Углави зі Ставицьким

Артем Ситник упевнений у кожному співробітникові НАБУ.

Про це він заявив, відповідаючи на прес-конференції в «Укрінформі» на запитання журналістів щодо зустрічі його першого заступника Гізо Углави з екс-міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким, яка відбулася у 2015 році в Ізраїлі.

“Я отримую дуже багато інформації стосовно своїх підлеглих, і це є способом дестабілізації колективу зсередини. Я впевнений у кожному з тих людей, які працюють у нас. Якщо хтось із них порушує закон, ми будемо реагувати”, – наголосив директор НАБУ.

Він зазначив, що Углава не повідомляв йому про зустріч зі Ставицьким, коли проходив співбесіду на посаду першого заступника керівника НАБУ.

“Я не можу виключити, що будуть іще якісь фотографії, можливо з 2011-го чи 2001 року, чи школи… Звичайно, коли я проводив співбесіду з паном Углавою, про цей факт мені не було відомо. Можливо, він іще з кимось зустрічався. Людина достатньо багато прожила на світі, мала статус адвоката. Якщо вірити, що це був період січня-лютого 2015 року, то в той час ми не були знайомі, не було НАБУ і я не був директором”, – резюмував Артем Ситник.

Фото slidstvo.info

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 10 =